Inwestycja jest realizowana w niezwykle malowniczej,
willowej dzielnicy
Krakowa - Pychowicach przy ulicy Ćwikłowej 

skarby okolicy
NIEZWYKŁE
PARKI

Tu się odpoczywa, lepiej oddycha, a sprzyja temu sąsiedztwo Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego, Parku Natura 2000, Zalewu Zakrzówek i Skałek Twardowskiego, a niedługo także, planowanego tuż „za płotem” Parku Akademickiego.


NAJDŁUŻSZA
ŚCIEŻKA ROWEROWA

Fani dwóch kółek będą w swoim żywiole - nieopodal naszych Villi, wzdłuż Wisły, przebiega najdłuższa w Krakowie ścieżka rowerowa prowadząca od Tyńca, przez Kazimierz aż do Nowej Huty. Wzdłuż niej ciągnie się także ścieżka dla spacerujących.


OŚRODKI
SPORTU

Relaks gwarantują znajdujące się w pobliżu Ośrodek Rekreacji i Sportu “Kolna” (w tym basen i kajaki) J&J Sport Center, Park Linowy i Centrum Nurkowe Kraken, a także jedno z największych w Polsce Saunarium.DOBRA
KOMUNIKACJA

Ulica Ćwikłowa to miejsce z dobrym dojazdem do centrum miasta, ale także z możliwością szybkiego wyjazdu z Krakowa w kierunku Katowic i Rzeszowa dzięki bliskości węzła autostrady A4.CODZIENNIE PO PRACY,
W WEEKEND,
KIEDY TYLKO ZECHCESZ,
BĄDŹ AKTYWNY, ŻYJ ZDROWO!Mieszkając w Tajemnicy Pychowic będziesz mógł żyć tak aktywnie jak nigdy dotąd. Nieważne czy lubisz pływać na basenie czy kajakiem, wspinać się, biegać czy uprawiać nordic walking - wszystko to i dużo więcej możesz robić u siebie w Pychowicach i najbliższej okolicy!Kontakt:

Agnieszka Balcer
tel.: +48 606 245 198